Nasi agenci

Pośrednik-Licencjonowany Damian

Pośrednik-Licencjonowany Damian

nr licencji: 7212

damian@pgn.pl

tel.: 603 700 800

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława

nr licencji: 17109

biuro@pgn.pl

tel.: 603 800 700

1700800 1700800

otomorze otomorze

Tomasz Majka

Tomasz Majka

nr licencji: 7212

tomek@hanza.pl

tel.: 533 053 053

Iwona Zacharczuk

Iwona Zacharczuk

nr licencji: 7212

iwona@pgn.pl

tel.: 505 200 200

otomorze.pl otomorze.pl

Piotr Godzwon

Piotr Godzwon

nr licencji: 7212

piotr@pgn.pl

tel.: 450 110 150

otomorze.pl otomorze.pl

Bożena Rudnicka

Bożena Rudnicka

nr licencji: 17109

b.rudnicka@pgn.pl

tel.: 735 800 900

1700800 1700800

otomorze otomorze

Katarzyna Malitowska

Katarzyna Malitowska

nr licencji: 7212

katarzyna@pgn.pl

tel.: 728 800 900

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Przemysław Rudnicki

Przemysław Rudnicki

przemek@pgn.pl

tel.: 736 800 900

otomorze otomorze

Dariusz Grenda

Dariusz Grenda

nr licencji: 7212

biuro@avest.pl

tel.: 506 057 759

otomorze otomorze

Lena Kamińska

Lena Kamińska

lena@pgn.pl

tel.: 508 800 300

otomorze otomorze

Wybrane oferty

BODEN na VERKAUF w Borucin

boden na verkauf


Borucin
159 000 zł
WOHNUNG na VERKAUF w TRZĘSACZ

wohnung na verkauf


TRZĘSACZ
290 000 zł
WOHNUNG na VERKAUF w GRYFICE OKOLICA

wohnung na verkauf


GRYFICE OKOLICA
129 000 zł
BODEN na VERKAUF w BROJCE OKOLICA

boden na verkauf


BROJCE OKOLICA
36 000 zł
HÄUSER na VERKAUF w POBIEROWO

hÅuser na verkauf


POBIEROWO
1 999 000 zł
PENSJONATY I HOTELE na VERKAUF w POBIEROWO

pensjonaty i hotele na verkauf


POBIEROWO
3 199 000 zł

Przeglądaj nasze oferty

Nasza oferta obejmuje setki starannie opisanych nieruchomości. Posiadamy dużą wiedzę na temat ich stanu technicznego.

więcej

Sprzedaj swoją nieruchomość

Masz problem ze sprzedażą swojej nieruchomości? Wypełnij krótki formularz, nasi agenci skontaktują się niezwłocznie.

więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące zakupu lub sprzedaży nieruchomości? Skontaktuj się z nami. Nasi agenci na pewno pomogą.

więcej

© 2013 PGN POLSKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Template: Aviators. Wykonanie: program dla biur nieruchomości mediaRent - Media Designers