Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109

KREDYTY

W ramach współpracy naszym klientom proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

   Jako jedyni w powiatach kamieńskim i gryfickim współpracujemy z największym brokerem kredytowym dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy oferty 25 banków udzielających kredytów hipotecznych.

    Tak szeroka gama banków pozwala Państwu zaoszczędzić czas gdyż nie musicie odwiedzać kilku banków celem porównania oferty.

    Nasz analityk zajmuje się indywidualnie każdym klientem i odwiedzi go celem przedstawienia oferty w dogodnym dla Państwa terminie.

 

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod numerem 603-700-800

 

 

 

Znajdź nieruchomość

Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Liczba pokoi

Powierzchnia

Cena

Symbol oferty

Nasi agenci

Wiesława Caruk

Wiesława Caruk

nr licencji: 17109

biuro@pgn.pl

tel.: 603 800 700

1700800 1700800

otomorze otomorze

Damian Caruk

Damian Caruk

nr licencji: 7212

damian@pgn.pl

tel.: 603 700 800

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Iwona Zacharczuk

Iwona Zacharczuk

nr licencji: 7212

iwona@pgn.pl

tel.: 505 200 200

otomorze.pl otomorze.pl

Bożena Rudnicka

Bożena Rudnicka

b.rudnicka@pgn.pl

tel.: 735 800 900

otomorze otomorze

Przemysław Rudnicki

Przemysław Rudnicki

przemek@pgn.pl

tel.: 736 800 900

otomorze otomorze

Dariusz Grenda

Dariusz Grenda

nr licencji: 7212

biuro@avest.pl

tel.: 506 057 759

otomorze otomorze

Piotr Godzwon

Piotr Godzwon

piotr@pgn.pl

tel.: 732 004 868

otomorze.pl otomorze.pl

Lena Kamińska

Lena Kamińska

lena@pgn.pl

tel.: 508 800 300

otomorze otomorze

Katarzyna Malitowska

Katarzyna Malitowska

nr licencji: 7212

katarzyna@pgn.pl

tel.: 519 605 994

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Wybrane oferty

DOM na SPRZEDAŻ w DZIWNÓW

dom na sprzedaż


DZIWNÓW
840 000 zł
DOM na SPRZEDAŻ w RESKO

dom na sprzedaż


RESKO
300 000 zł
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ w Pustkowo

działka na sprzedaż


Pustkowo
920 000 zł
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ w MIĘDZYWODZIE OKOLICA

działka na sprzedaż


MIĘDZYWODZIE OKOLICA
570 000 zł
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ w MRZEŻYNO

działka na sprzedaż


MRZEŻYNO
84 000 zł
widok

działka na sprzedaż


GOLCZEWO
80 000 zł

© 2013 PGN POLSKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Template: Aviators. Wykonanie: program dla biur nieruchomości mediaRent - Media Designers