Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109

KONTAKT

 Z racji mobilnej pracy najszybszą formą kontaktu jest telefon.

                                          INFOLINIA 24H:  603 700 800

Dla pełnej satysfakcji Państwa prosimy informować nas z wyprzedzeniem odnośnie chęci oglądania wybranych nieruchomości

Siedziba Firmy/ Gryfice

ul. Wysoka Brama 1/3
Gryfice
tel.: 91 307 8888
mail: info@pgnpolska.pl

Oddział Kamień Pomorski

ul. Gryfitów 10
Kamień Pomorski
tel.: 91 382 3333

Oddział Pobierowo

ul Wojska Polskiego 21
Pobierowo
tel.: 91 307 69 08

Oddział Oborniki

ul. Czarnkowska 5
Oborniki
tel.: 61 307 99 99

Napisz do nas






Znajdź nieruchomość

Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Liczba pokoi

Powierzchnia

Cena

Symbol oferty

Nasi agenci

Wiesława Caruk

Wiesława Caruk

nr licencji: 17109

biuro@pgn.pl

tel.: 603 800 700

1700800 1700800

otomorze otomorze

Damian Caruk

Damian Caruk

nr licencji: 7212

damian@pgn.pl

tel.: 603 700 800

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Iwona Zacharczuk

Iwona Zacharczuk

nr licencji: 7212

iwona@pgn.pl

tel.: 505 200 200

otomorze.pl otomorze.pl

Bożena Rudnicka

Bożena Rudnicka

b.rudnicka@pgn.pl

tel.: 735 800 900

otomorze otomorze

Przemysław Rudnicki

Przemysław Rudnicki

przemek@pgn.pl

tel.: 736 800 900

otomorze otomorze

Dariusz Grenda

Dariusz Grenda

nr licencji: 7212

biuro@avest.pl

tel.: 506 057 759

otomorze otomorze

Piotr Godzwon

Piotr Godzwon

piotr@pgn.pl

tel.: 732 004 868

otomorze.pl otomorze.pl

Lena Kamińska

Lena Kamińska

lena@pgn.pl

tel.: 508 800 300

otomorze otomorze

Katarzyna Malitowska

Katarzyna Malitowska

nr licencji: 7212

katarzyna@pgn.pl

tel.: 519 605 994

1700800 1700800

otomorze.pl otomorze.pl

Wybrane oferty

Pobierowo

dom na sprzedaż


POBIEROWO
2 599 000 zł
rewal

działka na sprzedaż


REWAL
109 000 zł
Pogorzelica

apartament na sprzedaż


POGORZELICA
553 000 zł
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ w Kiszewo

działka na sprzedaż


Kiszewo
210 000 zł
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ w ŁUKĘCIN

mieszkanie na sprzedaż


ŁUKĘCIN
290 000 zł
DOM na SPRZEDAŻ w MRZEŻYNO

dom na sprzedaż


MRZEŻYNO
1 300 000 zł

© 2013 PGN POLSKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Template: Aviators. Wykonanie: program dla biur nieruchomości mediaRent - Media Designers